Deltagarlista för nazist-spelning i Göteborg

Fredag den 26 juni arrangerar Dirlewanger Productions en konsert med det brittiska vit-makt bandet Brutal Attack.

Brutal Attack beskriver sig själva som ett vit makt-/white power-band och är stolta över sitt samröre med Rock Against Communism-rörelsen (RAC) som även inkluderat band såsom Skrewdriver och har kopplingar till extremt våldsamma nynazistiska grupper som Blood & Honour och Combat 18.

Dirlewanger Productions utlovar säker hantering av de anmälda deltagarnas personuppgifter (se bild nedan). Även Svenska Motståndsrörelsen har på sin hemsida nordfront.se gått i god för arrangörens pålitlighet (se bild nedan).

Dessvärre är nazister inte alltid så bra på att hålla sina löften, så idag har vi äran att presentera en fullständig lista över de anmälda deltagarna till detta event. Om du som deltagare blir upprörd över att ditt namn och dina personuppgifter publiceras på AFA:s hemsida så hänvisar vi till evenemangets kontaktperson Thomas Björkman, som gladeligen besvarar frågor om personuppgiftshanteringen. Thomas nås på telefonnummer 0704566216 eller på evenemangets officiella kontakttelefon 0700978332.

För mer information, klicka på ett telefonnummer för att se en enirosökning på det aktuella telefonnumret, klicka på en mejladdress för se se en facebooksökning. Notera att inte alla nummer finns hos eniro, och inte heller alla mejlar är synliga på facebook.

Det utlovas ”Trevligt sällskap, öl, mat & garanterat Vit Rock n Roll”, vilket följande personer känner sig lockade utav:

Tidstämpel Namn: E-post: Telefonnummer: Antal:
4-19-2015 8:54:31 Peter Eliasson endofaline@gmail.com 735035958 1
4-19-2015 18:52:20 Robin Karlsson Blompost@hotmail.com 736386891 1
4-20-2015 19:12:06 Martin Petersson martinerland@hotmail.com 722538890 1
4-20-2015 22:08:25 Tim Gustafsson heros_8@hotmail.com 735796219 1
4-21-2015 4:30:24 Emil Johansson emil.8.9@hotmail.com 707546043 1
4-21-2015 11:02:30 Viktor Hjert hjert.viktor@gmail.com 736970322 1
4-21-2015 11:29:44 Jonas stenis_88@hotmail.com 739470536 1
4-22-2015 17:02:08 Martin Flennfors martin@midgaardshop.com 737066181 1
4-22-2015 21:16:21 Andreas Nyqvist nyqvist83@hotmail.com 735989859 1
4-23-2015 13:19:08 Simon Ericsson lillen.mooney@gmail.com 703460250 1
4-24-2015 20:51:44 Jens Antonsson Antonsson_235@hotmail.com 701485462 1
4-24-2015 20:55:36 Mikael Henriksson mikeoftheworld@hotmail.com 760884859 1
4-25-2015 21:35:30 Andreas Karlsson andreas@gbginternational.se 735082879 1
4-25-2015 21:52:27 Lawen Palmgren Getaz@hotmail.com 733337711 1
4-25-2015 21:58:12 Linnéa Hällberg Devil_rottis@hotmail.com 761705097 1
4-26-2015 0:40:52 Johan Nilsson sylo_78@hotmail.com 760438515 1
4-26-2015 2:33:52 Peter Karlsson peterkarlsson84@hotmail.com 735690703 1
4-26-2015 2:35:13 Sara Pettersson saraj.pettersson@hotmail.com 735002961 1
4-26-2015 12:43:52 Lars Johansson larsjohansson1977@gmail.com 707280653 1
4-26-2015 12:58:31 Fredrik Källstrand Fredrikkallstrand@hotmail.com 768391845 1
4-26-2015 13:08:56 Magnus Antonsson magnus@antonsson.be 767223274 1
4-26-2015 13:36:14 Kenneth Wickström kenneth_wickstrom@hotmail.com 736262421 1
4-26-2015 14:47:47 jens larsson jens80larsson@gmail.com 721573911 1
4-26-2015 19:24:14 Björn stam madnesstattoo1@hotmail.com 733941764 1
4-26-2015 19:32:36 Jimmy Edlund Voltagebysadism@gmail.com 704866006 1
4-26-2015 20:08:21 magnus lindén magnus.linden@bredband.net 707885520 1
4-26-2015 20:46:43 John Karlsson flackensepost@gmail.com 709145646 1
4-26-2015 20:52:28 Mattias norgren mattiasnorgren16@gmail.com 762728106 1
4-26-2015 20:53:38 Carina Karlsson gallsjogarden1@hotmail.com 765544340 1
4-27-2015 12:03:25 Andreas Björck Bjorck375@hotmail.com 736765224 1
4-27-2015 13:17:31 johnny lindberg jrocker.lindberg@gmail.com 763165480 1
4-27-2015 19:01:11 Josef Williams heldhostage92@live.se 703274903 1
4-29-2015 15:45:46 Martin Wistrand Har@ingen 0702-295982 1
4-30-2015 21:06:40 Anders rallystacke@hotmail.com 706771533 2
4-30-2015 22:42:24 Markus Salminen Markusmsalminen@gmail.com 722521073 1
4-30-2015 23:28:57 David Nygaard Nygaard.david@gmail.com 4790949212 1
5-1-2015 7:17:26 Anna Haglund Haglund.anna@hotmail.com 739135640 2
5-1-2015 8:26:25 Roland Vidsäter 12ssdivhj@gmail.com 760622896 1
5-1-2015 10:14:41 yasmin kaergel pixieassar@gmail.com 766357597 2
5-1-2015 13:16:02 Jonas nygren Jonas-nygren@hotmail.com 073-8440664 1
5-1-2015 13:35:31 johan larsson svensken86@live.se 722624056 1
5-1-2015 17:14:56 Eddie Påfvelsson eddie_pafvelsson@msn.com 761626900 1
5-2-2015 7:15:06 Jennica Magnusson jenmag-76@hotmail.se 736124075 2
5-2-2015 12:25:31 p-a Karlsson pakarlsson.pak@gmail.com 707466928 3
5-2-2015 17:01:39 Andreas Claesson grandmaster37@hotmail.com 736212476 2
5-2-2015 20:02:41 Patric Hermansson forzalazio66@hotmail.com 739080393 1
5-2-2015 21:22:01 Stefan andersson Kungenlever@hotmail.com 760928513 1
5-3-2015 10:27:30 Jimmy Ryberg Jimmy.ryberg@gmail.com 707716790 1
5-3-2015 13:47:33 Fredrik Axelsson fredrik.murputs@gmail.com 0733-537980 2
5-3-2015 15:54:35 Linus Lindblom lindblom.linus@gmail.com 760249440 1
5-3-2015 18:30:09 jimmie jimmiej1982@hotmail.com 761698175 2
5-3-2015 19:13:39 Tina porris011@hotmail.com 705066115 1
5-4-2015 9:50:40 Carl-johan lindqvist lindqvist276@gmail.com 768334197 1
5-5-2015 10:33:05 L-H Krondahl chaldran@hotmail.com 706991374 1
5-7-2015 10:16:59 Björn Björkqvist bjorn.bjorkqvist@relisten.se 760363046 1
5-8-2015 19:14:41 Tobias åman t.ahman81@hotmail.com 705946994 2
5-9-2015 8:05:59 hans Gustafsson uglyarmy@gmail.com 722659186 1
5-9-2015 18:34:56 Emelie Kronqvist vikingbruden90@Hotmail.com 736127637 1
5-10-2015 12:38:14 Martin Kristiansson shagulucifer@gmail.com 761717352 1
5-10-2015 19:37:08 Jim Holmgren revo-revo@hotmail.com 739441513 1
5-11-2015 18:54:36 Rickard karlsson Vitkrigare@hotmail.com 767771586 3
5-11-2015 19:14:04 Kristoffer A akristoffer@outlook.com 0721-864142 1
5-12-2015 15:36:20 Rasmus Sjöberg Wittelsbach3@hotmail.com 737682775 2
5-13-2015 21:52:34 Magnus Holmqvist pro_patria_90@hotmail.se 704129767 1
5-14-2015 15:12:21 larry Karlsson larry82@live.se 760428343 1
5-19-2015 14:21:35 Tomasz Chmura tomasz318bh@gmail.com +46(0)720103154 1
5-21-2015 21:35:24 Tobias Salenius tobiassalenius@hotmail.com 700400258 2
5-21-2015 23:36:27 Mathias Dahlblom matte_74@hotmail.com 736750219 2
5-22-2015 16:42:35 Robert robban_ninni@hotmail.se 704045910 5
5-23-2015 6:47:23 Robert paldanius paldanius38@gmail.com 761686709 1
5-23-2015 23:01:08 Svålen pissedonjews@hotmail.com 722664729 1
5-25-2015 11:57:17 Lena Korsmo lenae_83@hotmail.com 4790063501 1
5-25-2015 16:21:39 Samuel Kallunki dakota_one27@hotmail.com 763485371 1
5-25-2015 17:34:20 Eirik Eftedal eirik_eftedal@hotmail.com 4794142745 1
5-25-2015 19:35:51 Patrik L odium_88@hotmail.com 733701702 4
5-25-2015 20:24:42 Johannes johannes66salomonsson@hotmail.com 737880604 1
5-25-2015 20:25:31 Dennis Wikenström redneck_ab@hotmail.com 739447479 2
5-25-2015 23:09:45 niklas teike niklas_teike@hotmail.com 722639011 2
5-26-2015 13:26:39 andreas åström antesundsvall@hotmail.com 708800709 3
5-26-2015 14:44:08 Rasmus Odenströmer Ragge-martinelle@live.se 739881021 1
5-27-2015 20:02:02 Niclas Middelman niclasmiddelman@hotmail.com 733444547 1
5-27-2015 20:19:08 Annika och Robert lerw@outlook.com 738408347 2
5-27-2015 21:33:10 Camilla bogaarmy@hotmail.com 739560628 1
5-29-2015 19:53:22 hannu hellanmaa h.hellanmaa@gmail.com 723969990 1
5-29-2015 21:52:02 joachim johansen joachimjohansen1991@gmail.com +4745219408 1
5-30-2015 20:23:45 Fredrik Högberg kfhogberg@gmail.com 739585454 2
5-31-2015 0:28:14 Thony fridh thonyfridh@hotmail.com 768687121 2
5-31-2015 21:33:47 Simon Engelin herregudvadebrinner@gmail.com 763105916 3
5-31-2015 21:48:21 Julia Rosander julia.rosander@Hotmail.com 766326428 2
5-31-2015 23:33:52 Simon Ramstedt simonramstedt@hotmail.se 702987706 1
6-1-2015 13:21:38 Kenneth jakowlev kenneth.jakovlev@hotmail.se 762777698 1
6-1-2015 13:27:58 Sanne Eriksson sanne.eriksson@hotmail.se 734330289 1
6-1-2015 21:05:19 Robert Nilsson winter_wind_88@hotmail.com 735146972 5
6-1-2015 21:13:59 Elias Partinsab@gmail.con 739676287 2
6-1-2015 22:12:44 Fredrik Ogarp oden88@hotmail.com 739369331 1
6-1-2015 22:13:51 Roger Olsson roger_olsson@hotmail.com 769275209 1
6-2-2015 1:52:21 Sebastian febbelito@live.se 763485371 1
6-2-2015 4:41:00 Elin clegg Freiheit@live.se 764218343 1
6-2-2015 13:15:09 Robert Larsson beyond_81@hotmail.com 704048688 35
6-3-2015 21:31:28 Frank Berggren frank.berggren@hotmail.se 708811859 2
6-5-2015 21:39:33 Arild Breland strawdog79@yahoo.no +4795523447 2
6-7-2015 13:06:52 Jim Johansson jimman1985@hotmail.com 769239361 2
6-7-2015 22:32:06 Andreas Andreas_austin@hotmail.com 701419927 1
6-9-2015 15:47:12 Bosse Johansson bossegais88@gmail.com 760374888 2
6-10-2015 11:04:03 Madde Storm Maddestorm@hotmail.com 725483882 1
6-10-2015 15:22:59 Dennis Sjöstrand dennis__96@hotmail.com +46 72-350 09 80 1
6-12-2015 21:09:02 Daniel wara88@gmail.com +4796855850 4
6-14-2015 0:05:18 Eric fridlund Fridlund937@hotmail.com 700502919 1
6-14-2015 12:33:23 Jesper abrahamsson Abrahamsson93@me.com 739602676 1
6-15-2015 9:21:15 Tobias Jonsson Tobbe1891@hotmail.com 735453489 4
6-16-2015 18:35:10 Erika ztargirl_889@hotmail.com 737453309 1
6-16-2015 19:21:18 Nicklas Hellberg nicke.hel@hotmail.se 739813169 1
6-16-2015 20:35:31 Victor N backinaction@hotmail.com 769033894 1
6-17-2015 19:41:05 Marianne Moen marianne_958@hotmail.com 94889883 2
6-17-2015 20:09:47 Andreas Norqvist andreasnorqvist@hotmail.com 734145053 1
6-17-2015 20:48:18 T.R Svensson missil_7@hotmail.com 704029203 5
6-18-2015 1:05:35 Robert Aalstad robert.aalstad@hotmail.com 761844040 1
6-18-2015 4:04:29 Roger franzen Roggan_83_@hotmail.com 735341344 1
6-18-2015 16:11:33 Caroline ung ung489@hotmail.com 735734634 2
6-18-2015 18:08:33 tim Karjalainen Karjalainen_321@hotmail.com 737687024 1
6-18-2015 23:11:07 Bettan Henricsson Bettanhen@gmail.com 732480316 2
6-19-2015 13:09:58 Jimmy Eriksson Diptheria@hotmail.com 768356164 1
6-19-2015 18:14:51 Dan Dalén Dandalen88@hotmail.com 739814880 1
6-20-2015 6:37:26 Anders J jimman1985@hotmail.com 769239361 2
6-20-2015 8:15:23 sebastian sahlgrenmail.com pappaseb@gmail.com 761265926 3
6-22-2015 14:17:45 Patrik Klaamas Patrik_1488@hotmail.com 703205083 1
6-22-2015 19:59:34 robert skoglund yamahastifler@hotmail.com 768313665 1
6-22-2015 22:15:13 Erik Olsson erik.olsson13@gmail.com 703357273 1
6-23-2015 19:42:54 Kristian Malmstedt coolegunnar@hotmail.com 704458997 2
6-23-2015 20:48:35 Mikael fossum Mikael_rufo@yahoo.com +47 47489982 3
6-24-2015 8:09:18 Eva Nyqvist nyqvist83@hotmail.com 763498087 1
6-24-2015 22:25:10 Stefan Thilander Fred.perry1@hotmail.com 703293147 1
6-24-2015 23:56:18 Andy toreagjos@gmail.com +4799347087 1

Bild 1 – Löfte om personuppgiftshantering på evenemangets hemsida:
Evenemangets hemsida

Bild 2 – Svenska Motståndsrörelsens artikel om evenemanget:
nordfront.se

Ett extra tack till er deltagare som bidrog med extra information i anmälningsformuläret, till exempel ni som inte bara angav antal deltagare utan även namngav era gäster.